Categories: Сад та Город

Що потрібно зробити, щоб чорнобривці гарно та пишно квітнули. Кілька маленьких секретів

Чорнобривці дуже гарні квіти, які прикрашають прибудинкову територію. Однак, щоб вони радували своїми квітами, необхідно правильно за ними доглядати.

Правила посадки.

Спочатку потрібно обрати сорт рослин. Для цього слід звернути увагу на ділянку, де планується їх вирощування.

Для посадки рослини в середині літа, потрібно обирати невеликий пророслий кущ.

Для ранньої посадки знадобиться насіння.

Посів проходить в декілька етапів.

Спочатку виривають невеликі канавки завглибшки 5 см.

Зрошують ґрунт.

Засипають насіння після вбирання вологи та присипають їх землею.

Сходи можна буде побачити вже через два-три тижні. Паростки можуть проростати близько один до одного. Тоді краще дочекатися, поки корені зміцняться, а потім розсадити квіти.



Саджанці потребують регулярного поливу, тому ґрунт повинен бути постійно зволоженим.

Догляд за чорнобривцями на ділянці.

Після пікіровки рослину висаджують на постійне місце зростання. Однак, потрібно звернути увагу на стан квітки. Якщо паросток слабкий, краще зачекати ще місяць. А якщо рослина в гарному стані, то пересаджувати її можна вже через 14 днів. Краще за все займатися пересадкою, коли температура повітря вночі становить не нижче 6 градусів тепла. Ґрунт може бути будь-яким, але найкраще підійде суглинистий. Чорнобривці розростаються в ширину, тому між кущами має бути відстань в 15 см. При посадці великих кущів — 40 см.

Рясно поливати квіти на потрібно. В спекотну погоду полив здійснюється в вечірній час, а біля кущів не має бути застою води.

Необхідності в добривах також немає. Підгодовувати рослини можна три рази за весь період зростання. Під час активного росту, після появи перших бутонів та після їх розкриття.

Коли саджанці виростуть до 10 см., потрібно удобрити їх сечовиною, яка розводиться водою в співвідношенні ¼ ст. л. добрива на 2,5 л.



Після появи бутонів чорнобривці підгодовують суперфосфатом та сульфатом калію.

Після розкриття квітів — нітрофоскою, яку розводять у воді в співвідношенні 30 гр. на 10 л.

Перш ніж додавати добрива, ґрунт потрібно зволожити або робити це після дощу. Чорнобривцями підходить будь-яке підживлення, окрім перегною. Однак, краще за все підійдуть комплексні добрива.

Також, слід регулярно розпушувати ґрунт, щоб рослини отримували достатню кількість кисню. Не потрібно забувати про своєчасне видалення бур’янів та відцвілих суцвіть.

Чорнобривці не примхливі в догляді та пристосовуються до різних умов. Якщо правильно їх вирощувати, то цвітіння буде тривалим та пишним.