Редиска: корисні властивості, яку купити та що з неї приготувати

Будь-який городник хоче отримати гарний врожай редиски. Однак, щоб не займатися роботами на грядках, можна просто придбати її. Дуже важко вибрати гарний редис. Плоди повинні бути пружними, з бадиллям та без ознак псування.

Редис з’являється в магазинах в травні. Має круглу або циліндричну форму. Буває білою, червоною та жовтою. Приємна на смак, але гостра.

Редис, що продається в магазинах протягом року — китайський. Відрізняється круглою формою, червоним або рожевим забарвленням, прісним смаком та малою кількістю вітамінів.

Редис гострий через гірчичні олії, що борються з бактеріями та хворобами. Редис має велику кількість вітаміну С, що допомагає зміцнити імунітет та судини. Калій корисний для серця та м’язів, а клітковина покращує травну систему й роботу кишківника.

Редис можна вживати під час дієти, кашлю та для профілактики запорів. Також, вона смачна та хрумка. Щоб редис залишався пружним, соковитим та ароматним, потрібно дотримуватись правил зберігання. Найкраще тримати коренеплід в холодильнику. Зріжте бадилля та покладіть в пакет з вентиляційними отворами для продовження терміну зберігання.

Вживати коренеплід можна окремо або додати в салат. Наріжте редис, додайте огірок, зелену цибулю та кріп. Додайте майонез та салат готовий. Також, до салату можна додати зелений горошок або мариновані грибочки.

На ніч можна випити кефір з тертим редисом, 2 ст. л. зелені та невеликої кількості солі. Вранці можна приготувати яєчню з овочами. До салату додайте бадилля редису.

Наріжте бадилля, додайте цибулю, петрушку, кріп та заправте сумішшю окрошку.

Ідеальне поєднання редису з хумусом, бринзою та арахісовим маслом.

Можна змастити хліб хумусом та зверху покласти шинку, салат й редис. Вийде смачний бутерброд.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!