День Архангела Гавриїла — 8 квітня. Що потрібно зробити, щоб отримати міцне здоров’я

8 квітня, православний світ відзначає день Гавриїла та преподобного Василя нового. Архангели Гавриїл та Михаїл — воїни, які є вісниками Господніми, що приносять гарні новини й попереджають про майбутні події. Найбільшою звісткою Гавриїла була та, яку він приніс Діві Марії, що вона народить від Святого Духа, а її дитя стане Спасителем. Архангелів зображують з величезними крилами за спиною.

Традиції в цей день.

Вранці потрібно відвідати церкву, послухати службу, помолитися Гавриїлу та попрохати збереження бджолиних вуликів, щедрого врожаю меду, зцілення від хвороб, захисту під час купання в водоймищах, збереження мисливців в лісах від хижих тварин, захисту худоби від захворювань, вберегти родину від поганого впливу, псування, пристріту й збереження скарбів від чужаків.

Наші пращури вставали ще до сходу сонця та молилися Гавриїлу про здійснення заповітної мрії. Вони вірили, що в цей день архангел сходить з небес та гуляє серед народу, слухаючи їх мрії, а деякі навіть виконуючи.

На свято не можна розпочинати нових справ, інакше не буде позитивного результату. Не варто важко працювати та займатися рукоділлям. Якщо порушити правила, можна розлютити Гавриїла, який нашле вогняні блискавки на будинок або підсобні будови.

Заборонено зневажливо ставитись до архангелів, інакше вони жорстоко покарають. У жінок, що сьогодні взяли в руки рукоділля, можуть почати боліти суглоби на руках, пальці викручуватися або й зовсім відсохнуть руки.



Найбільше бояться цього дня вагітні. Вони не хочуть народжувати 8 квітня та моляться про це архангелу Гавриїлу. Саме в цей день народжуються слабкі дітлахи, що потім протягом життя терплять цькування та наклепи.

Якщо все ж таки почалися пологи, рідні люди ходили в церкву та молилися Гавриїлу про народження здорового, міцного й гарного немовляти.

Народні прикмети в цей день.

До свята вже вийшла розквітнути верба, тоді можна виростити вулики на пасіку.

В цей день зеленіє черемха, починайте займатися посадкою картоплі.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!