Три головні молитви до святого Миколая Чудотворця, які потрібно промовляти якомога частіше

Миколай Чудотворець, (він же Микола Угодник) вважається одним із найшановніших святих не тільки в Україні, а й у світі. Ім’я Миколай перекладається німецькою як Санта Клаус тож, саме цей святий є прообразом усім нам відомого добряка-бороданя, якого обожнюють усі діти Європи та Америки.

Святий Миколай дійсно робив багато добрих справ при житті – таємно  дарував подарунки знедоленим, лікував хворих і навіть оживляв мертвих. Також до нього молилися моряки і всі ті, хто знаходився у дорозі, бо саме цей святий неодноразово допомагав втишити морську бурю, яка загрожувала життю екіпажу корабля, або в найнебезпечніший момент з’являвся на шляху і рятував життя подорожнім. Тож не дивно, що напевно, майже в кожному автомобілі є образок святого Миколая, як надійний захист від усякого зла у дорозі.

До Чудотворця з давніх-давен зверталися з молитвами про зцілення, своє та дітей. Адже Святий мав дар лікувати хвороби, яким його наділив Господь за праведне та Богоугодне життя.

Щоб звернутися до Миколая Угодника, необов’язково чекати свята, це можна робити будь-коли і будь-де, головне – щоб молитва була щирою, чесною і лунала від щирого серця. Тож, в нашій статті, пропонуємо вашій увазі три  молитви, з якими звертаються до святого Миколая, християни.

 Молитва Миколаю Чудотворцю за здоров’я

 О, Святий Миколаю Чудотворцю, спасителю душ наших, що загубилися. Смиренно молимося до Тебе у хворобах та немочах. Відхили від (ім’я) всілякий пристріт і хвороби тяжкі. Відпусти (ім’я) гріхи усі, що є причиною страждань тяжких. Прийми його щире покаяння та його близьких. Нехай усі хвороби покинуть його тіло і прибуде з ним незламне здоров’я і благодать. Нехай молитвами Твоїми почує Господь прохання смиренне наше, і не засудить його. Попроси, святий Миколаю, щоб відпустили усі негаразди і залишили його усі хвороби назавжди. На все воля Твоя. Амінь.

   Молитва до Миколая Чудотворця за щастя дитини

 Добрий наш наставнику Миколо, Христа Бога нашого, помічник! Молю тебе про рідну людинку, моє дитя (ім’я). Закликаю Тебе про допомогу для нього немічного, малодушністю затьмареному допоможи. Не залиш його в полоні гріховному, серед діянь лукавих. Моли за нас нашого Творця, о Владико. Щоб в чистоті і спокої помислів йшло життя раба Божого. Щоб мир та щастя завжди з ним прибували. Щоб всі проблеми та негоди обходили його стороною. А ті що вже трапились, не завдали ніякої шкоди. На Твоє заступництво усім серцем сподіваюся. В ім’я Отця, Сина та Святого Духа. Амінь.

 Молитва Святому Миколаю на удачу

О, святий та праведний угоднику Господній, Миколай! Заступник наш теплий і скрізь у скорботах наших помічник. Допоможи мені похмурому та грішному, у цьому житті, Благай Бога нашого дарувати мені прощення всіх гріхів, які від юності моєї нагрішилися, та у всьому моєму житті, словом, помислом чи ділом і усіма почуттями моїми, і в годину кінця душі моєї допоможи мені, грішному, благай Господа Бога – усього  живого Творця, визволити мене від поневірянь повітряних і муки вічної.  Щоб міг я повсякчасно прославляти Отця і Сина і Святого Духа і твоє милостиве представництво, нині, повсякчас і на віки віків. Амінь.

.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!