8 головних продуктів, які потрібно їсти, щоб відновитися після пневмонії

Під час пневмонії організм потребує допомоги, щоб побороти хворобу. Для цього необхідно правильно харчуватися. Окрім лікування, яке призначив лікар, можна додати у свій раціон ще декілька продуктів, що допоможуть у боротьбі з пневмонією та підтримають після одужання.

Вживайте більше жирної риби.

Омега-3 зменшує запальні процеси, тому вживайте рибу двічі або тричі на тиждень, але не перебільшуйте цю норму. При інших легеневих хворобах організм може не впоратись з великою кількістю омега-3.

Додайте у раціон волоські горіхи.

Вони містять в собі достатню кількість омега-3. Але горіхи не є замінником рибі, бо типи цього вітаміну у горіхів та риби — різні. Однак, обидва продукти принесуть користь для організму.

Вживайте більше цитрусових.

Цитрусові продукти містять у собі вітамін С, який позитивно впливає на імунітет, а також здатен зменшити шанси захворювання на рак легенів. Якщо приймати 100 мг вітаміну С кожного дня, ризик захворювання зменшується на 7%.



Їжте болгарський перець.

В ньому міститься вітамін С й цей овоч добре підійде для тих, у кого алергія на цитрусові. А ще солодкий перець, особливо жовтого кольору, містить у собі багато антиоксидантів, що зменшують запальні процеси.

Пийте молоко.

Через захворювання легенів, організму не вистачає вітаміну D. Одна склянка молока містить у собі добову дозу цього вітаміну. Тому, вживайте більше молока, але не знежиреного.

Пийте зелений чай.

В ньому містяться поліфеноли, які руйнують вільні радикали. Вони здатні посилити запальні процеси, тому пийте більше зеленого чаю, щоб полегшити стан.

Заваріть чорну каву.

Зерна кави, також, мають поліфеноли. Але вживати її слід без додавання цукру та молока, інакше всі корисні речовини нейтралізуються за їх рахунок.



Їжте томати.

Томатний сік здатен полегшити симптоми астми, тому вживати його й при пневмонії, також, буде корисним. Їжте декілька помідорів на день й ваші легені почнуть працювати краще.

Ці рекомендації не є повноцінною консультацією лікаря та несуть у собі ознайомлюючий характер.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!