7 причин, чому не можна часто їсти банани. Беріть на замітку

Банани люблять не тільки діти, а й дорослі. Однак, вони не такі корисні, як про них думають. Їсти їх кожного дня точно не варто.

Калорійність.

Банани досить калорійні. В одному фрукті міститься близько 100 ккал. Люди, що хочуть позбутися зайвої ваги, не потрібно надто часто вживати банани. Також, їх краще не їсти ввечері через їх високу калорійність.

Бідний поживний склад.

У бананів бідний поживний склад. В них є вітаміни, але відсутні насичені жирні кислоти та корисні речовини. При вживанні бананів, в організм потрапляє багато калорії, але майже ніякої користі.

Викликають запор.

В бананах міститься багато крохмалю, через що може виникнути запор та метеоризм. Особливо сильно можна постраждати від недозрілих плодів.

Травлення.

При частому вживанні бананів погіршується травлення. В животі можуть виникнути спазми, здуття та тяжкість. На день можна вживати не більше 2-3 бананів. Така кількість не завдасть шкоди організму. Якщо хочете схуднути, тоді вживайте не більше 1 фрукта на день.

Сонливість.

В бананах міститься триптофан-амінокислота, що дуже корисна та важлива для організму, але викликає сонливість. Тому, на роботі краще не робити перекус з банана.

Шкодять зубам.

Якщо зуби вразливі, краще не вживати банани. В них міститься багато цукру, що шкодить зубній емалі.

Надлишок калію.

Банани негативно впливають на серцево-судинну систему, бо містять багато калію. Він небезпечний, якщо приймати ліки проти підвищеного кров’яного тиску та серцевої недостатності.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!