Зміцнення імунітету перед початком зими. Прості та дієві методи

Восени та взимку імунітет починає стрімко падати. На жаль, забезпечити організм вітамінами важко, бо тепличні овочі та фрукти не містять їх у необхідній кількості. Тому, варто починати готуватись до зимівлі вже з початку осені.

Зміцнення імунітету.

Пийте вранці теплу воду з лимоном. Це допоможе запустити необхідні процеси у шлунку, а також зміцнить імунітет необхідним організму вітаміном С. Не слід вживати воду з лимоном людям, які мають проблеми з кислотністю, виразкою та іншими хворобами.

Вживайте у їжу кольорові овочі та фрукти. Частково хімічний склад продуктів залежить від їх забарвлення. У деяких людей навіть є алергія на продукти червоного кольору, але при цьому вони спокійно їдять зелені яблука та жовті помідори. Тому, у раціоні мають бути продукти різного забарвлення.

Проводьте час на свіжому повітрі. Недостатня його кількість здатна послабити організм. Можна ходити на недовгі прогулянки та провітрювати кімнати вдома.Вирушайте на пробіжки та займайтесь спортом. Сидяча робота та пасивний образ життя уповільнюють кровообіг й деформують м’язи. Робіть зарядку вранці, невелику розминку у перервах між роботою та іноді ходіть додому пішки.

Приймайте вітаміни. Для здорового організму важливий не лише вітамін С. Вироблятися антитілам допомагає вітамін Е, а гарно почуватися — вітамін D. А через те, що вітамін D переважно можна отримати від сонця, то взимку організм страждає від його нестачі.

Перед тим, як почати приймати вітаміни, слід пройти діагностику, щоб зрозуміти яких саме не вистачає в організмі.

Дотримуючись цих правил, можна знизити ризик застудних захворювань та зміцнити імунітет. Також, допоможе хороший сон, зниження стресу та позбавлення від шкідливих звичок.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!