Жовті плями на матраці більше не проблема. Засіб, який допоможе вивести їх

Матрац — це головний елемент сучасного ліжка. Людина в середньому проводить 6-8 годин в ліжку вночі. Тому, потрібно уважно підходити не лише до підбору матраца, а й до догляду за ним. При появі неприємних плям, слід знати, як їх позбутися.

Харчова сода.

Якщо на матраці з’явилися жовті плями, на допомогу прийде харчова сода. Цей продукт є на кожній кухні. Вона допоможе видалити плями та усунути неприємний аромат.

Плями від поту, сечі, крові та блювання викликають неприємні відчуття. Діяти слід швидко. Якщо пляма свіжа, видаліть її за допомогою рушника. Використовуйте спеціальні засоби для виведення плям. Нанесіть невелику кількість на пляму та промокніть ганчіркою. Повторюйте до тих пір, поки від плями не залишиться й сліду.

Після обробки матраца посипте пляму харчовою содою та залиште на декілька хвилин, а потім змийте. Матрац буде, як новий.

Щоб видалити стійкі плями, приготуйте розчин з засобу для миття посуду, теплої води та оцту або нашатирного спирту. Нанесіть засіб за допомогою губки та виконайте попередні кроки для чищення.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!