Засіб, який виведе всі плями з дивана. Ним користуються в дорогих хімчистках

Власники м’яких меблів часто стикаються з плямами, різними забрудненнями, пилом та неприємним запахом на оббивці дивана. Є різні види оббивки диванів: шкіряні, тканинні, шкірозамінні та велюрові. Кожен вид оббивки, з часом, забруднюється, незалежно від того, як ним користувалися.

Найскладніше, вивести плями й запахи з диванів, що мають тканинну оббивку, бо агресивні чистячі засоби використовувати не можна, вони можуть зіпсувати диван. Тому, щоб вивести плями й усунути неприємні запахи з таких диванів, варто використовувати тільки народні засоби, які можна приготувати в домашніх умовах. Тому, пропонуємо три ефективні способи очищення дивану від різноманітних забруднень й розводів.

Правила чистки дивана з тканинною оббивкою.

Перше, що потрібно зробити перед чисткою дивана — це пропилососити його. Потім, необхідно перевірити засіб, який буде використовуватися для чистки дивана. Для цього потрібно нанести обраний засіб на непомітну або маленьку ділянку дивану й почекати, як він буде впливати на тканинну оббивку. Наносити засоби можна щіткою, якщо оббивка дивану жорстка та губкою або чистою ганчіркою, якщо м’яка. Після чистки дивану, необхідно дати йому висохнути, а потім повторно його пропилососити, зібравши залишки використаних засобів, пилу та бруду.

Три способи чистки дивану.

1 спосіб — розчин з соди, оцту, гліцерину й засобу для миття посуду.

Для того, щоб зробити такий розчин, необхідно в 1 л. теплої води додати 2 ст. л. соди, 4 ст. л. засобу для миття посуду, 2-4 ст. л. гліцерину та 8 ст. л. оцту. Всі інгредієнти слід ретельно перемішати.

Отриманий розчин слід наносити на забруднені ділянки дивану губкою й дати засобу подіяти протягом години. Через вказаний час, потрібно прибрати піну й залишки засобу з поверхні дивану, постійно обполіскуючи губку в чистій воді.

Цим розчином можна почистити всі види диванної оббивки, крім шкіри та шкірозамінника.

2 спосіб — засіб для миття посуду або господарське мило.

Для цього, потрібно в 1 л. теплої води розвести трішки мильної стружки або засобу для миття посуду так, щоб вийшов концентрований розчин та нанести його на забруднені ділянки дивану. Далі, потрібно ретельно почистити оббивку, а потім змити піну чистою водою за допомогою губки або ганчірки.

Таким миючим розчином можна почистити всі види диванної оббивки.

3 спосіб — сік лимона та харчова сода.

Соду та лимонний сік необхідно розчинити у теплій воді. Отриманий розчин слід нанести на брудні ділянки дивану й залити на 5-10 хвилин. Після цього, необхідно ретельно почистити оббивку щіткою, губкою або ганчіркою.

Цей розчин можна використовувати для всіх видів диванної оббивки, крім шкіри та шкірозамінника.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!