З якого саме боку має спати дружина, а з якого чоловік. Та чому це так важливо

Прикмети свідчать, що дуже важливо знати, з якого боку повинна бути жінка в ліжку, під час прогулянки або в кав’ярні.

За повір’ям, жінка завжди повинна знаходитись зліва від свого чоловіка. Це повелося ще з первісних часів. Чоловіки тримали зброю в правій руці, також, захищали рідних від хижаків та ворогів. Діти повинні займати місце зліва від мами. За повір’ям, жінка повинна бути з лівого боку від чоловіка, близько до серця.

Чоловічий та жіночий мозок працює по-різному. У чоловіків більш активною є ліва півкуля, що відповідає за мислення та контролює праву частину тіла. У жінок активною є права півкуля, що контролює емоції та ліву частину тіла. У чоловіків більш розвинені інтелектуальні якості, а у жінок – психологічні. Для балансу та міцного зв’язку дружина повинна завжди бути зліва від чоловіка. Таким чином подружжя поєднуватиметься в єдине ціле.

В церкві наречена, також, стоїть зліва. Ікона з зображенням Діви Марії в храмах знаходиться зліва від вівтаря, а Ісус Христос – з правого боку.

Важливо завжди триматися ліворуч від чоловіка, щоб не сталося роз’єднання та розрядки пари. Таким чином міняється енергетика, через що роль в подружжі не виконується й гармонія порушується. Нерідко чоловік може поводити себе не гідно, а жінка буде тягнути на собі весь побут. Підсвідомо вона сприймає його, як дитину, яка не може самостійно приймати важливі рішення.

Енергетичний баланс дуже важливий для пари, тому тримайтеся з лівого боку від свого чоловіка.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!