Яку траву-оберіг треба принести в дім до кінця липня, щоб біди обходили стороною

Наші пращури завжди вірили в народні прикмети та дотримуватися їх.

І ось, настав кінець липня. Саме в цей час, предки приносили в свій будинок одну траву-оберіг. Робили вони це не просто так, а згідно прикметам.

Пропонуємо дізнатися, яку траву потрібно принести в будинок до кінця липня та для чого це варто робити.

Що це за трава-оберіг?

В кінці липня, обов’язково, потрібно приносить в свій будинок чебрець. Ця рослина має не лише цілющі властивості, але й магічні.

Сухий чебрець запалювали та обкурювали ним будинок, щоб всередину не потрапила всяка нечисть. Також, обкурювали й домашній скот, щоб захистити його від пристріту та порчі.

Цю траву-оберіг, також, вважали символом Батьківщини, тому її завжди брали з собою в далекі походи на чужину, сподіваючись на легку дорогу та швидке повернення в рідний край.

В ті часи, знахарі вважали, що чебрець, зірваний в липні має найбільшу магічну силу.

В якості оберега, чебрець клали в маленькі мішечки, зашивали їх та носили на шиї. А ще, траву зашивали в подушках, щоб позбутися нічних кошмарів та безсоння.

Чебрець – це символ сімейного добробуту та здоров’я. Наші предки приносили в будинок пучок чебрецю — вони вірили, що рослина здатна привабити судженого, допомогти народити та виростити потомків, а також, зберегти родинний спокій.

Пращури перетирали сухий чебрець до порошкоподібного стану та підсипали його у взуття не добрій людині, щоб прогнати її якнайдалі від свого будинку.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!