Яким буде літо 2023 в Україні. Синоптики дали прогноз на найближчі три місяці

Рекомендуємо дізнатися, яким все ж таки буде літо цього року. Оскільки весна була не дуже теплою, часто йшли дощі, а нічна температура опускалася нижче за нуль градусів, літо підніме вам трохи настрій.

Синоптики твердять, що літо теж буде прохолодним, але градусник не сильно опускатиметься до низьких температур. У деяких місцях температура підніметься до 29 градусів, а може і вище.

Погода на червень.

Температура буде на пару градусів нижчою, ніж середня температура за останні роки. Вона буде від п’ятнадцяти до двадцяти семи градусів. Дощі очікуються кілька днів на місяць.

Погода на липень.

Місяць порадує вас сонячною та сухою погодою. На початку місяця очікуються дощі. Температура буде трохи нижчою, ніж минулого року. Температура буде від шістнадцяти до двадцяти восьми градусів. Сильно високих показників температури цього місяця не передбачається.

Погода на серпень.

У серпні українці зможуть насолодитися влітку. Погода буде сухою та спекотною. Вона протримається до кінця місяця. Дощ може йти лише один день. Температура буде від 12 до 29 градусів.

Середня температура буде лише на три градуси нижчою, ніж була у 2022 році.
Такий прогноз погоди ймовірний, тому радіти чи засмучуватися заздалегідь не варто.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!