Які сорти помідорів треба сіяти в цьому році, щоб мати гарну та міцну розсаду

Залишилось небагато часу до початку нового сезону томатів. В кінці лютого можна починати посівні роботи сучасних сортів помідорів. Вони витриваліші до денної спеки та холодних ночей, а також, приносять великий врожай. Вони менш схильні до різних хвороб, а це велика економія на дорогих пестицидах, бо вистачить лише однієї обробки для профілактики. Роботи буде багато, бо врожай буде щедрим.

Найкращі сорти томатів.

Зухвала Мері — скоро стиглий сорт томату. Кущі сягають до півтора метра заввишки, дають врожай великого розміру та міцної щільності. Сорт має видовжену — сливову форму, а плоди виходять вагою 120-180 гр. На зеленій шкірці можна побачити темно-зелені штрихи. Самі помідори мають приємний смак, солодкі та майже без насіння.

Лимонні дольки.

Середньостиглий сорт помідора з гарними плодами. За формою схожі на лимони. Кущ сягає 1,3 м заввишки та формується в 2-3 стебла. Врожай можна збирати в кінці літа. Помідори помаранчевого кольору, вагою 120-150 гр., мають довгий термін зберігання та неймовірний смак. Підійде для заготовок на зиму.

Рожевий мед.

Вражає своєю врожайністю та смаком, має рожеве забарвлення й вагою 300-400 гр. Відрізняються особливою щільністю, соковитістю та солодкістю.

Велика слива.

Найкращий сорт середньостиглих помідорів. З одного куща можна зібрати до 20 кг врожаю. Плоди мають округлу форму, щільні та важкі. Врожай можна буде збирати з середини серпня та аж до листопада. Плоди бурого та зеленого кольору, потрібно зірвати перед настанням заморозків й сховати в будинку під ліжком. В такому місці вони пролежать тривалий час. Плоди великі, вагою 300 гр. Можна засолювати. Також, сорт не вразливий до фітофторозу та кореневої гнилі.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!