Які саме дні народження краще не відзначати, та чому це так важливо

Більшість людей звикли святкувати день народження з розмахом – це безліч гостей, великий святковий стіл та торт. А от у наших пращурів були дати, які вони не святкували взагалі, бо на те були конкретні причини.

Пропонуємо дізнатися, які дні народження не варто відзначати, щоб не накликати на себе та рідних біду.

Не слід святкувати такі дні народження, як:

9 років. Саме ця цифра асоціювалася з поминками, бо на 9 день після смерті наші пращури вшановували пам’ять померлого. Тому, було не прийнято святкувати 9 років.

13 років. Цифра 13 вважається магічною й з нею пов’язано багато прикмет. Тому, відзначати 13-річчя не бажано, бо протягом усього наступного року можуть переслідувати негаразди.

33 роки. У віці 33 років був розіп’ятий Ісус, тому святкувати у цей день не можна було, особливо чоловікам. Інакше, це може призвести до багатьох життєвих проблем.

40 років. Одна прикмета пов’язує цей день з поминками, бо саме на 40 день після смерті душа померлого покидає землю. Інша прикмета стверджує, що на 40-й день народження ангел-охоронець покидає свого «підопічного» через те, що він вже подорослішав й може сам про себе подбати. А от астрологи говорять, що людина після 40 років вступає у складний період життя, який буде тривати протягом 3 років.

Прикмета говорить: якщо жінка відсвяткує такий ювілей, то вона може швидко постаріти або стати вдовою. Якщо відсвяткує чоловік, то він приверне у своє життя великі негаразди та труднощі, які будуть оточувати його аж до самої смерті. Наприклад, китайці теж не святкують 40-річчя, бо вони чекають на 60-річчя, щоб гучно та весело відсвяткувати ювілей.

53 роки. Ця цифра стосується більше жінок. Прикмета каже, що саме у цьому віці жінку починає покидати життєва сила та енергія, тому святкувати у цей день не варто.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!