Навіть сорти з великими ягодами дають невеликий та дрібний врожай.
Тому, пропонуємо дізнатися, які ж помилки ми допускаємо при вирощуванні малини.
Садівники висаджують малину біля парканів, за спорудженнями, в темному кутку ділянки, в тіні великого фруктового дерева. В таких місцях практично немає світла. Садіть кущі малини тільки на сонячному місці.
Під малину, також, варто вносити добриво, бажано органічне. Щоб отримати багатий врожай ягід малини в середньому по 6-7 кг. з дорослого куща, під час посадки в землю, до кожної посадкової ямки покладіть 10 л. перепрілого перегною та 1 л. деревного попелу. Все добре змішайте з ґрунтом та садіть малину.
За сезон малиновий кущ відганяє силу силенну пагонів, які весь час варто нещадно вирізати упродовж всього сезону. Вони витягують з рослини всі поживні речовини та створюють затінок.
Малинові кущі потребують багато вологи, близько відра на великий кущ. Земля під ними повинна завжди бути вологою, а для цього її вкрийте мульчою. Вона буде стримувати бур’яни, які почнуть рости від достатньої вологи та робити землю пухкою.
Підживлюйте кущі малини не менше трьох разів на сезон. Ранньою весною застосуйте азотне добриво, перед початком цвітіння візьміть комплексне чи органічне з настою гною та попелу. А після збору ягід підгодуйте рослини фосфорно-калійним, щоб добре визріли пагони.