Як зберігати сипучі продукти, щоб там не заводилися мошки, черв’яки та міль

На кожній кухні, у кожної домогосподарки є запаси різних круп, макаронів та спецій. Зазвичай, це все зберігається на поличках в магазинних упаковках. Деякі продукти мають малий термін придатності, тому через один-два місяці доведеться позбутися їх. Щоб марно не викидати продукти, потрібно знати, як правильно їх зберігати.

Бувають такі випадки, коли в сипучих заводяться чорні жучки. Щоб цього не сталося, потрібно купити багато спеціальних контейнерів або мішечків. Відтепер, в кухонних шафах буде завжди порядок. Як виявилося, це дуже зручно, одразу бачиш, де яка крупа лежить та скільки її залишилося.

Пропонуємо розглянути детально, як необхідно зберігати крупи.

Всі крупи краще зберігати в контейнерах з кераміки, скла та пластмаси із щільними кришками. Є ще варіант, щоб заощадити кошти — це використані ємності, які залишилися від інших продуктів. Однак, пам’ятайте, вони повинні бути герметичні. Ємності з металу, також, можна використовувати.

Дуже добре зберігати сипучі в мішечках з тканини. Їх можна пошити власноруч або купити готові в магазині. Зверніть увагу, що мішечки повинні бути з натуральних тканин. Наприклад, з льону, бавовни або полотняної тканини. Ніколи не використовуйте синтетичні тканини й паперові пакети, бо вони погано пропускають повітря.

Пластикові пляшки – це простий лайфхак для кухні. Однак, попередньо вимийте та висушіть їх. Краще використовувати нові пляшки, бо старі будуть розвалюватись й виділяти погані речовини. Обов’язково, просушіть в мікрохвильовці або духовці крупи, які будете засипати. Засипані сипучими ємності щільно закрутіть кришками й так їх можна зберігати близько 4 місяців.

Щоб крупи й крохмаль зберігалися довго, покладіть туди сіль в марлевих мішечках. Не зберігайте сипучі поряд з продуктами, у яких присутні різкі запахи. Ємності з рисовою крупою зберігайте в темному місці, бо через пару днів на сонці з рису вийде вся волога й зіпсуються його смакові якості.

Щоб в борошні й рисі не завелися жучки, додайте у ємність кілька головок почищеного часнику. Він не зіпсує своїм запахом ці продукти, проте відлякає шкідників. Тільки не травмуйте верхній шар часнику, бо згодом він почне гнити.

Крупи, які розфасували по банках, зберігайте у кухонних шафах чи коморі. Кожні 3-4 місяці, обов’язково, робіть перевірку своїх круп. Якщо знайшли продукти, які зіпсувалися, то відразу викиньте їх. Для зручності, можете написати назву крупи та дату виготовлення, щоб знати, як довго зберігаються ці продукти.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!