Виявляється, навіть звичайному пшеничному борошну городники знайшли застосування на дачній ділянці. За його допомогою борються зі шкідливими комахами, а також, під час пересадки розсади у відкритий ґрунт борошно допомагає швидше прижитися.
Зазвичай городники використовують прострочене борошно присипаючи ним посіви редиски, капусти, крес-салату від їх потенційного шкідника крижова блішка.
Захистити рослини на грядці від навали чорної мошки можна присипавши землю під ними шаром борошна. Від вологи воно стає клейкою масою, в ній загрузають та приклеюються шкідливі комахи й втрачають здатність відкладати яйця в землю.
Вважається, що до складу борошна входить азот, фосфор та калій, які збагачують землю й гарним добривом для розсади. Приготуйте ґрунт для вирощування розсади: на 10 л. відро городньої землі додайте 4-5 ст. л. борошна.
Невеликою кількістю борошна присипте компост, а зверху насипте землі. Це дозволить пришвидшити дозрівання його та сприяти швидкому розмноженню корисних бактерій й різної мікрофлори.