Як за допомогою цукру, отримати великий врожай овочів. Городникам на замітку

Застосування звичайного цукру для овочів може їх захистити від шкідливих комах та підживити.

Захист від шкідників.

Солодкою приманкою можна вберегти овочі та фрукти від нашестя чисельних полчищ шкідливих комах на присадибній ділянці  Приготований власноруч концентрований сироп з цукру розлийте по бляшанках, склянках та мисках з пластику. Додайте туди небагато живих чи сухих дріжджів, для появи запаху заброженої рідини й розставте по ділянці. Всі комахи злетяться на запах приманки та прилипнуть до солодкої поверхні.

Для залучення бджіл.

Це зовсім безпечна приманка на основі цукру для корисних — бджіл. Коли цвітуть фруктові сади приготуйте солодку приманку, щоб залучити бджіл, які будуть запилювати їх. Для цього розчиніть 1 ч. л. цукру в літрі води та обприскайте всі фруктові дерева й кущі цим смачним засобом.



Підгодівля городніх рослин.

Глюкоза, яка є в складі цукру дуже необхідна городнім культурам, для підживлення, зростання та розвитку коренів:

·        для томатів: змішайте пів кілограма цукру з 1 кг. пекарських дріжджів, 5 л. питної води, перемішайте, щоб все повністю розчинилося та залиште на 3-4 години для настоювання, а після розбавте водою у пропорції 1:10 й полийте рослини під корінь;

·        для огірків: цукор 150 гр., дріжджі 10 гр., питна вода 5 л. все з’єднайте між собою та настоюйте упродовж тижня. Після розведіть настій водою в 5 л. води розчиніть 250 мл. настою та полийте ним огірки, в розрахунку 1 л. рідини на кущ.

·        для капусти: змішайте 100 гр. пекарських дріжджів з 3 ст. л. цукру піску та 5 л. питної води й дайте настоятися, щоб забродило. Після розведіть водою у пропорції 1:10 та полийте капусту.



Цукор як добриво.

Щоб приготувати цінну й корисну підгодівлю для рослин, в якій буде міститися багато азоту та калію, візьміть для цього багато зеленої трави, бур’янів, бадилля рослин, декілька столових ложок цукру й залиште настоюватися упродовж декількох днів, щоб все забродило. Потім полийте добривом рослини.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!