Як за допомогою лушпиння цибулі, можна збільшити врожай огірків у кілька разів

Існує безліч старих перевірених засобів, які допомагають в боротьбі зі шкідниками, бактеріями та грибками. Однак, сучасні городники все частіше користуються хімічними засобами, бо вони більш ефективні. Їх можна без проблем легко використовувати, без зайвого клопоту. Тільки вони шкідливі як для комах так й для людей.

З цієї причини варто користуватися безпечними органічними та корисними засобами. Одне з таких є лушпиння цибулі, бо воно являється дуже цінним та ефективним добривом, яке може суттєво збільшити врожай овочів. З нього готують відвар в якому є багато корисних елементів: кальцій, калій, марганець, магній, залізо, мідь, селен, хром та бор. Цей відвар може ефективно боротися з масою патогенних мікроорганізмів, які живуть в ґрунті, а також насичити його потрібними для рослин мінералами.

Застосування лушпиння цибулі для огірків.

Якщо жовтіє листя на огірках, варто приготувати дієвий цибулинний відвар. Для цього прокип’ятіть в 10 л. води два пригоршні цибулинного лушпиння упродовж 5 хвилин та охолодивши перецідіть цей відвар. Обробляйте огірки додавши у 10 л. звичайної води 2 л. цього відвару.

Від павутинного кліща на огірках приготуйте такий засіб. В 10 л. води додайте 200 гр. лушпиння цибулі та залиште настоюватися упродовж 4-5 днів, після перецідіть все. Проводьте три обробки підряд інтервал між якими має бути 5 днів.
Боротися з колоніями попелиць можна приготувавши наступний засіб. Візьміть половину 10 л. відра цибульного лушпиння, залийте окропом до верху, дайте настоятися упродовж доби, після перецідіть та долийте водою в пропорції 1:2. Такий настій багато хто пробує застосовувати в боротьбі з колорадським жуком.

Для захисту яблунь від яблуневої плодожерки можна застосувати один з засобів, які представлені вище.

Проводити ці обробки варто кожного тижня упродовж місяця.

Для підживлення рослин в 5 л. окропу покладіть 10 гр. лушпиння цибулі.
Для зберігання фруктів та коренеплодів взимку перекладіть їх висушеним цибулинним лушпинням та закрите зверху щільно.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!