Як за датою народження можна дізнатися свого ангела охоронця. Простий та дієвий спосіб

Янголи-охоронці приходять в цей світ із народженням кожної людини. Вони оберігають нас все життя, показуючи віщі сни та даючи підказки.

За датою народження можна дізнатися стать охоронця та його характер. Це робиться способом складання між собою чисел дня, місяця та року народження. Наприклад, дата народження 05.12.1976, тоді 5+1+2+1+9+7+6=31. Парне число — янгол хлопець, непарне — дівчина. Характер можна дізнатися, склавши отримане число ще раз, 3+1=4.

Цифра 1.

Такі захисники люблять піклуватися про людей та допомагати їм у всіх нещастях. Вони приходять лише до добрих, ввічливих та вихованих людей. Завжди готові допомогти у скрутному становищі.

Цифра 2.

Таки янголи-охоронці мають великі крила, якими вкривають від усіх бід. Іноді їх можна побачити у віддзеркаленні. Вони часто попереджають людей віщими снами та навіть захищають від нічних кошмарів. Якщо ви знайдете у себе ластовиння на щоці, то це поцілунок янгола.

Цифра 3.

Охоронці з цим типом характеру є дуже безтурботними. Вони лишають людей наодинці, а допомогу надають лише тоді, якщо їх попрохають.

Цифра 4.

Четвірка означає, що ваш захисник мудрий, розумний та терплячий. Він приходить до розумних та наполегливих людей, які люблять навчатися новому й мають позитивну енергетику.

Цифра 5.

Цей охоронець сильний та впевнений у собі. Він допоможе у всіх важких ситуаціях. Також, такий янгол може зробити подарунок підопічному у вигляді довгих років життя.

Цифра 6.

Янголи-охоронці під цією цифрою дуже мрійливі та грають на флейті. Ці веселі та впевнені у собі охоронці, які можуть наділити підопічного творчим талантом.

Цифра 7.

Такі янголи обожнюють перевтілення та здатні перетворитися на людину або предмет. Дуже часто приносять віщі сни. Їх не можна ображати, інакше вони просто підуть й більше не повернуться. Щоб цього не сталося, спілкуйтеся з ним та прохайте про допомогу.

Цифра 8.

Єдиний янгол-охоронець, який близький та рідний до померлої людини.

Цифра 9.

Ці янголи не відходять від своїх підопічних. Вони люблять радувати та турбуватися про людей. Ви можете самі нарікти його ім’ям. Лише заплющте очі та уявіть собі небо й хмари.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!