Як відчистити біле взуття від бруду, щоб були як нові. 5 дієвих способів

Взуття білого кольору є найпопулярнішим у молоді. Однак, воно має суттєвий недолік — дуже швидко брудниться, а чистити його дуже важко. Скористайтеся 5 способами, як почистити його власноруч, щоб воно виглядало як нове.

Легкі способи очищення білого взуття від забруднення:

Метод № 1. Візьміть звичайний харчовий оцет та соду у пропорції 1:1. Всипте частину соди в неметалеву ємність, залийте її оцтом та перемішайте, щоб утворилася однорідна шипляча маса. За допомогою старої зубної щітки  нанесіть цей засіб на біле взуття та залиште так на півгодини. Далі промийте під струменем холодної води. Взуття з тканини: кросівки чи кеди, після обробки цим засобом, вкладіть у спеціальний мішечок та ще раз виперіть в пральній машинці.

Метод № 2. Також, можна скористатися чистою вологою ганчіркою, щоб очистити світле взуття, після його просто протріть насухо. На додаток використайте воду з мильним засобом та змоченою в ньому ганчіркою протріть взуття.Метод № 3. Дехто використовує для чищення білого взуття відбілювач. Щоб не пошкодити взуття, розведіть його у великій кількості води. Після занурюй у цей розчин зубну щітку та прочистьте нею зверху взуття.

Метод № 4. Використання лимонного соку є чудовим засобом для видалення бруду з білого взуття. Для цього вичавіть 2 ст. л. соку лимону в склянку з теплою водою та нанесіть цю рідину на забруднене біле взуття, ретельно потріть зубною щіткою й промокніть сухою тканиною. Часте використання лимонного соку може призвести до виникнення на шкірі жовтих плям.

Метод № 5. Щоб повернути білому взуттю сяючу білизну скористайтеся звичайним зубним порошком чи зубною пастою без барвників. Змішайте порошок чи пасту та воду, щоб утворилася маса як густа сметана, нанесіть її на забруднене взуття за допомогою щіточки й видаліть забруднення. Після змийте засіб теплою водою.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!