Взимку шкіра більше страждає від морозу та сухого повітря. Однак, є декілька способів, які допоможуть зберегти її м’якою, гладкою та зволоженою.
Заборонено приймати дуже гарячий або тривалий душ.
Гарячий душ погано впливає на суху шкіру, бо він запобігає природному зволоженню. Приймайте душ лише протягом десяти хвилин, застосовуючи олію для вмивання, щоб очистити жирну шкіру, а також це зміцнить захисний шкірний бар’єр.
Користуйтеся густим зволожуючим засобом.
Просушіть шкіру рушником, а потім скористайтеся зволожуючим засобом. Завдяки його щільній структурі, суха шкіра збереже всю вологу в собі, а це допоможе їй відновитися. Користуйтеся бальзамами із вмістом силікону, вазеліну, ланоліну та натуральних олій.
Якщо не подобаються густі засоби, можна використати сироватку із вмістом гіалуронової кислоти та гліцерину. Її слід застосовувати ввечері після очищення шкіри.
Робіть зволожуючий макіяж.
В холодну пору року, краще використовувати кремові тональні засоби, рум’яна та тіні, що багаті на зволожуючі компоненти. Такий макіяж допоможе залишатися шкірі зволоженою протягом всього дня, а також зробить лущення непомітним.
Робіть вмивання лише раз на добу.
Взимку краще вмиватися лише один раз ввечері перед сном, щоб не пересушувати шкіру. Застосовуйте очищуючі косметичні засоби, які мають кремову текстуру, з оліями або міцелярну воду. Вони м’яко очищують шкіру та їх не потрібно змивати.
Зволоження.
Кожного ранку та ввечері використовуйте зволожуючі косметичні засоби. Це можуть бути підживлюючі креми з ромашкою, календулою, фіалкою триколірною та листям розмарину, олією мигдалю й бджолиним воском.
Не забувайте про вологість повітря.
Перед сном, обов’язково, нанесіть зволожуючий засіб. Під час опалювального сезону, сухість повітря в приміщенні підвищується, а це впливає на стан шкіри. Вмикайте зволожувач повітря, щоб воно не було занадто сухим. Також, це допоможе очистити пазухи носа.