Як та в чому зберігати крупи. Головні секрети досвідчених господинь

Існує велика різноманітність круп, які вживають в їжу. Після купівлі зберігають їх вдома, але при неправильному зберіганні, в них можуть завестися міль та жучки.

Як та в чому зберігати крупи?

Після покупки, крупи потрібно, обов’язково, термічно обробити — прогріти на сухій пательні. Це допоможе вбити личинок жучків та молі, які можуть бути в упаковці разом з крупами.

Після обробки, крупи потрібно пересипати в скляні, металеві або керамічні ємності, які щільно закриваються кришками.

Запам’ятайте, зберігати крупи в пластикових контейнерах, простих поліетиленових пакетах або заводських упаковках не можна — в них швидко заводяться жучки та міль.

Як попередити появу жучків в крупах.

  1. В ємність з крупами можна покласти часник, лаврове листя або гіркий перець — вони відлякуватимуть комах.
  2. У шафу, де зберігаються крупи, можна покласти мішечки з лавандою, гвоздикою, полином та м’ятою. Запах цих рослин, також, відлякує міль та жучків.
  3. Потрібно регулярно протирати полиці шаф оцтом.

Важливо розуміти, що оскільки крупи та макарони — це один й той самий злак, їхні «загрози» однакові, то й рекомендації зі зберігання істотно не відрізняються.

Правильні умови зберігання круп.

Зберігати крупи потрібно в теплому, сухому та темному місці. Забороняється використовувати як місце зберігання підвали, холодильник та не утеплені балкони. Це пов’язано з тим, що низькі температури й висока вологість призводять до швидкого псування продукту. Тому, оптимальним варіантом є кухонні шафи та комори.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!