Людина з високим тиском або гіпертонією почуває себе погано. Ігнорувати це не можна та слід негайно приступати до рішення проблеми. Однак, деяких методів краще уникати.
Для зниження тиску спочатку потрібно заспокоїтися. Якщо це не допомогло, випийте Фармадипін дозуванням 2-5 крапель під язик. Також, можуть допомогти седативні краплі «Корвалол», «Барбовал», «Валокордин» дозуванням 20 крапель.
Якщо тиск все одно не падає, потрібно викликати швидку допомогу. Медики зроблять ін’єкцію для стабілізації тиску.
Перш ніж збивати тиск, пам’ятайте, чого робити взагалі не можна. Не використовуйте препарати, від яких різко падає тиск, бо це слід робити повільно. Підвищений тиск позначається індивідуально на кожній людині. Одні можуть не відчувати 180, а іншим погано при 140. Підвищений тиск потребує постійного контролю, щоб не відбувалося стрибків.
Тому, кожного дня використовуйте тонометр вранці та ввечері. Регулярно відвідуйте терапевта, проходьте медичні огляди та приймайте гіпотензивну терапію за призначенням лікаря. Якщо препарати не діють, зверніться до лікаря за зміною схеми лікування. Щодня можна приймати Амлодипін та Бісопролол. Таблетку слід пити вранці, щоб попередити ризик несподіваного підвищення тиску.