Як швидко позбутися від мошок та комарів. Самі дієві та перевірені засоби

Влітку на прогулянці чи в садку не дають насолодитися природою надокучливі створіння, мошки та комарі.

Найнебезпечнішими серед комах є кліщі, які причіпляються на одяг й переміщаються до відкритої ділянки тіла, щоб впитися та смоктати кров. Зазвичай людина не відразу може відчути комаху, а лише згодом, коли місце де він причепився починає свербіти. Однак, небезпека їх в тому, що ці комахи можуть заразити людину небезпечною інфекцією.

Захист від комах на відпочинку.

Містяни зазвичай вихідні проводять на природі чи на дачній ділянці. Чоловіки полюбляють рибалку, а дітлахи купатися в місцевій річці. Однак, скрізь їх чекають надокучливі комахи й не тільки комарі та мошки. Це можуть бути ще сліпні, водні та ґедзі. Укуси їх дуже болючі й у багатьох людей викликають алергію.

Щоб захиститися від них, придбайте аерозоль-репелент чи спрей. Ось дуже ефективний аерозоль «Gardex Extreme» з тривалим періодом дії 6 годин.

Запасіться спіраллю «Раптор», покладіть її упідставку-тримач, при нагріванні в повітря будуть виділятися активні речовини, радіус дії яких три метри.

Щоб на одяг не прикріпився кліщ, скористайтеся спреєм «Bros», який діє на комарів та кліщів. Термін діє його — близько 6 годин.

Безпечний захист дітей.

Діти дуже погано переносять укуси комах, бо вони розчісують сверблячі місця до крові. Тому, в першу чергу на відпочинку варто захистити діточок. Однак, це мають бути безпечні продукти.Безпечним захистом для діточок від укусів комарів та мошок є аерозоль «Gardex Baby». Він спеціально для цього розроблений й дозволяє використовувати на дітях однорічного віку та старших. Термін дії цього препарату до 2 годин.

Захист будинку від комарів та мошок.

Неприємно, коли в дім залітають комарі, особливо вночі, коли людина не може контролювати їх або навпаки, не дають заснути своїм дзижчанням.

Боротися з надокучливою армією комарів допоможе прилад «Раптор». В комплекті входять сам прилад, який потрібно всунути в розетку та пляшка спеціальної рідини, яка при нагріванні починає випаровуватися в повітря кімнати й виганятиме комах. Кількості цього засобу повинно вистачити на 30 днів.Щоб знищити в приміщенні мух, що всіма способами намагаються проскочити в кімнату чи на кухню, використайте липку стрічку «Bros». Термін дії такого засобу коливається від 5-6 тижнів. По закінченню цього строку її варто замінити на свіжу.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!