Цибуля дуже корисна та смачна. Виростити її не важко, а от над місцем та способом зберігання потрібно подумати. Не кожен сорт підходить для довгого зберігання. Найдовше зберігаються різні сорти та жовті. Цибуля, що була вирощена з сіянки буде зберігатися краще, ніж насіннєва. Перед закладанням на зберігання цибулю слід добре просушити протягом 14 днів. Це робиться в добре провітрюваному приміщені, щоб цибуля рівномірно обдувалася з усіх боків. Коли пір’я цибулі висохне повністю, а лусочки стануть золотистими, тоді можна закладати її на зберігання. Перед цим вкоротіть шийку до 4-5 см та зріжте корені.
Зберігайте цибулю в ємностях, що вентилюється, інакше надмірна волога спричинить гниття. Обирайте ґратчасті дерев’яні або пластикові ящики, коробки з отворами, сітки й тканинні мішки. Зберігайте продукт в підвальному приміщені, розташувавши штабелями в шаховому порядку. Також, цибулю можна насипати на решітчасті полиці шаром 30-35 см. Тара для зберігання має бути не більше 30 см. Мішки та сітки обирайте середнього розміру.
Якщо цибуля буде зберігатися в квартирі, потрібно знайти тепле та сухе місце. Також, з цибулі можна сплести косу та повісити на кухні при температурі не вище 20 градусів тепла. Підтримуйте рівень вологості в межах 60-70%. Не зберігайте цибулю поряд з нагрівальними приладами. Також, не можна класти цибулю в поліетиленовий пакет, в холодильник або на балкон.