Як правильно та чим потрібно пригощати домовика, щоб він завжди оберігав дім, та його мешканців

Щоб в оселі завжди панували спокій та добробут, а діти слухались, потрібно гарно ставитись до домовика, тоді він помагатиме.

Чим частувати домовика.

Домовик є енергетичним духом, тому й частування зазвичай символічне, бо з’їсти він його не зможе.

Обирайте те, що їсте самі. Можна пригостити господаря оселі кашею, хлібом з сіллю, молоком, солодощами або склянкою вина.

Куди поставити частування.

Домовика неможливо побачити нікому, крім маленьких діточок. Він полюбляє теплі та затишні місця. Це може бути шухляда на кухні, місце за батареєю або на шафі. Нерідко буває, що домовик видає своє місце знаходження, коли починає шуміти, ось там краще за все й залишати частування для нього. Якщо ще не виявили його місця проживання, тоді залиште тарілку на вікні, під батареєю, у куточку кімнати, але слідкуйте, щоб домашні тварини не з’їли частування, інакше домовик образиться.

Які слова казати, коли пригощаєте домовика.

Господар оселі дуже любить ласкаві слова. Тому, коли ставите тарілку з їжею, скажіть: «Дідусю-сусіде! Їж кашу та хату бережи нашу». Там де згадуються частування, можна замінити на те, яке подаєте.



Пригощати домовика краще вночі, коли йому ніхто не заважатиме.

Куди прибрати вранці частування.

Домовик харчується духом частування, тому вранці його не поменшає. Хоча дехто стверджує, що після ночі зникали цукерки, а потім з’являлися через деякий час.

Не можна їсти те, що було призначено для домовика. Краще нагодуйте домашніх улюбленців, птахів або поставте на вулиці під дерево, де її з’їдять комахи. Таким чином їжа не зіпсується та принесе користь.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!