Як правильно сушити фрукти. Два прості та дієві способи

Не кожна господиня знає, як можна висушити фрукти, якщо під рукою немає спеціальної сушилки. Якщо використовувати для цієї мети духовку, процес проходить швидше. Однак, при цьому слід постійно стежити за температурою, щоб фрукти не згоріли. Також, в духовку не можна відправляти фрукти з підвищеним вмістом вологи, наприклад, кавун чи диню.

Сушка з яблук.

Візьміть стиглі яблука, приберіть пошкоджені з них, ретельно промийте водою з содою та видаліть пошкоджені частини. Наріжте тонкими скибочками. Щоб під час сушки яблука залишалися світлими, замочіть їх в розчині солі або лимонної кислоти. Також, можна обприскати яблука лимонним соком, щоб вони зберегли свій природний колір. При сушінні яблук або інших фруктів в сушилці, вони збережуть свій природний аромат.

Якщо сушити дуже соковиті фрукти чи ягоди, покладіть їх на нижній ярус сушилки, щоб сік не потрапляв на інші фрукти. Викладайте фрукти на відстані один від одного, щоб вони не торкалися.

Сушіння без духовки.

За відсутності духовки або в якості альтернативи можна висушити яблука на сонці. Підгодуйте фрукти та розкладіть їх на пласкій поверхні, застеленій пергаментом. Зверху накрийте фрукти марлею, щоб захистити від мух та інших комах. Сушіть яблука на відкритому повітрі. Періодично перевертайте фрукти, щоб вони рівномірно та повністю висохли. Ввечері забирайте яблука в приміщення.

Цей метод безкоштовний, але тривалий. Яблука будуть сохнути не менше тижня.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!