Як правильно прати пухову куртку, щоб пух не збивався до купи. Господині на замітку

Пуховики давно стали популярним верхнім одягом взимку. Вони досить теплі, зручні, практичні та не дорогі, що дуже вигідно порівняно з шубами й дублянками. Однак, цей одяг потрібно періодично чистити та прати, бо він має властивість бруднитися.

На початку виверніть його на виворіт, щоб зберегти його зовнішній вигляд. Завантажте до пральної машини, без зайвих речей, бо прати разом не бажано. Додайте стільки рідкого засобу стільки, скільки потрібно згідно інструкції для прання таких речей. В сухих порошках пуховика не бажано прати, бо вони погано виполіскуються, а ще можуть залишати білі сліди, смужки та плями на одязі.

Щоб запобігти збиванню пуху у тверді грудки всередині пуховика, перед пранням покладіть кілька тенісних м’ячиків в барабан машинки. Це допоможе розподілити пух в пуховику, в процесі прання, рівномірно.Температура прання для пуховика має бути не більше 20-30°С. А полоскати його потрібно не менше трьох разів. Краще ще раз прополоскати пуховик, задавши додаткове полоскання вручну. Сушіть пуховик на балконі чи на відкритому повітрі у дворі будинку, тільки не кладіть його на батарею.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!