Як позбутися від мурах в домі на довгі роки. Простий та дієвий спосіб

Господарі приватних будинків часто стикаються з подібною проблемою. Нашестя комах не закінчується на крупах та муці, бо вони можуть розповсюджуватися по всій оселі. Однак, існує декілька методів боротьби з ними.

В магазині можна придбати хімічні засоби, однак така обробка буде незручною, бо доведеться виїхати з будинку, щоб не дихати хімікатами. Проте, можна створити несприятливі умови для мурах без використання хімічних засобів.

Спершу, протріть поверхні від залишків липких, солодких та жирних продуктів. Не залишайте їжу та брудний посуд, частіше мийте підлогу та поверхні, змоченою в оцтовій кислоті, ганчіркою. Розкладіть різноманітні трави та прянощі в місцях постійного скупчення комах. Вони не люблять петрушку, часник, лаврове листя, гірчицю, чебрець, мелісу та м’яту.

Народні засоби проти шкідників:

Борна кислота.

На 1 скл. води додайте борну кислоту 0,25 ч. л., цукор 3 л. та мед 1-2 л. Перелийте розчин в невелику ємність та весь місяць розташовуйте там, куди не доберуться домашні улюбленці й діти. Комахи будуть нести та розповсюджувати цю отруту серед інших.Дріжджі.

Розчиніть дріжджі у воді та додайте пару ложок меду або варення, щоб утворилася густа паста. Змастіть краї полиць, де зберігаються продукти.

Мильна вода.

Така вода має згубну дію на мурах та руйнує доріжки, які залишають мурахи-розвідники. Розчиніть у воді 1 ч. л. миючого засобу для посуду та додайте ефірну олію м’яти. Розчином обприскайте доріжки.

Крохмаль та кавова гуща.

Існують продукти, які комахи їдять, однак не переварюють. Крохмаль та кавова гуща ідеально для цього підійдуть. Насипте їх біля приманок з солодощів або біля шматочків фруктів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!