Як позбутися від дрібних мошок на кухні. Простий та ефективний спосіб

Мабуть, кожна господиня стикалася з такою проблемою, як різка поява дрібних мошок на кухні. Ці комахи завдають неабиякого дискомфорту, а також, псують продукти. Однак, позбутися від мошок на кухні можна, не використовуючи хімічних засобів.

Пропонуємо дізнатися, чому на кухні з’являються дрібні мошки та як від них позбавитись.

Чому з’являються мошки на кухні?

Найчастіше мошки з’являються, якщо на кухні є зіпсовані, гнилі фрукти та овочі – їх неприємний запах приваблює комах. Тому, не варто залишати їжу та інші продукти на кухонному столі, краще покласти їх в холодильник або викинути, якщо вони зіпсовані.

Дрібних мошок, також, приваблюють старі та погано вимиті ганчірки, кухонні губки та інші предмети для прибирання. Щоб уникнути появу шкідників, їх потрібно ретельно вимивати після використання та регулярно змінювати на нові.

Якщо на кухонному вікні стоять кімнатні рослини у горщиках – вони теж можуть стати осередком появи мошок. У цьому випадку, потрібно замінити заражений ґрунт на новий та продезінфікувати горщики.

Як зробити пастку від мошок?

Якщо не вдалося виявити джерело появи дрібних мошок, тоді можна зробити спеціальну пастку, яка точно допоможе. Робиться вона дуже швидко та просто. Для цього знадобиться харчова плівка, пластиковий стаканчик, будь-який фрукт та зубочистка.

В пластиковий стаканчик потрібно покласти невеликий шматочок стиглого фрукта, після чого накрити стакан харчовою плівкою та зробити в ній кілька дірочок зубочисткою. Готову пастку краще залишити на кухонному столі або поруч з раковиною. Вже через деякий час на запах фруктів прилетять мошки та почнуть проникати через отвори, з яких вони потім не виберуться.

Стакан, наповнений мошками потрібно викидати на смітник та змінювати при потребі на нову пастку, щоб повністю позбавитись шкідників.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!