Як отримати великий врожай цибулі цього року: кілька головних порад від досвідчених городників

Цибуля — це дуже корисний та відомий овоч, який активно застосовується для приготування різноманітних страв. Тому, більшість городників вирощують цю культуру для себе, щоб мати можливість використовувати її у будь-який час. Цибулю вирощувати не складно, але якщо хочеться збільшити кількість та якість врожаю, тоді потрібно знати 4 прості поради.

Збільшення врожайності цибулі.

Перед посадкою, посівний матеріал потрібно замочити у сольовому розчині 1 ст. л. на 1 л. води приблизно на 3 години. Через вказаний час, цибулю слід ще раз замочити, тільки у розчині марганцівки на 2 години, після цього її необхідно добре помити.

Потім, варто попередити напад цибулевої мухи на посадки. При появі перших листків, грядки необхідно полити чистою водою, а слідом нашатирним розчином. Для цього на відро води додайте 2 ст. л. нашатирю.

Цю процедуру можна повторити вже через 2 тижні, тільки в цей раз потрібно додати на 1 л. води 1 ст. л. аптечного засобу.

Третю процедуру слід проводити за 1,5 тижні: посадки полити насиченим розчином марганцівки.

Не варто забувати про підживлення цибулі. Щоб зробити добриво, необхідно розвести 100 гр. дріжджів у відрі води, дати настоятися 2 години й  можна підживлювати цибулю. Потім, через добу посадки слід полити чистою водою.

Після збору врожаю, цибулю необхідно спочатку висушити, а вже потім зберігати.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!