Як очистити лоток пральної машинки від застарілого нальоту. Поради досвідчених господинь

Один з важливих етапів догляду за пральною машиною — це чищення відсіку для порошку. Через часте використання порошку та інших миючих засобів, в ньому можуть утворитися наліт й плями плісняви.

Іноді, господині забувають про регулярне чищення лотку, а це в свою чергу призводить до накопичення бруду, який сильно в’їдається. В результаті, доводиться лоток відчищати мало не наждачним папером.

Щоб очистити лоток від сильного нальоту знадобиться харчова чи кальцинована сода, лимонна кислота та засіб для видалення вапняного нальоту.

Етапи очищення лотка.

Перший етап — це підготовка відповідної ємності, яка має бути глибока та широка. Туди слід покласти брудний лоток, додати жменю лимонної кислоти та повністю залити окропом. Як тільки закінчиться реакція лимонної кислоти, воду з ємності слід вилити.

Другий етап — це додавання в лоток кальцинованої соди. Далі потрібно повністю залити окропом та залишити відмочуватися на 2 години, щоб вивести плісняву. Після цього, воду знову потрібно вилити.

Третій етап — це замочування лотка у спеціальному засобі для видалення вапняного нальоту. Чистящий засіб слід використовувати за інструкцією. Потрібно покласти лоток у ємність, додати потрібну кількість засобу та залити окропом або приготувати розчин із сухого порошку.

Після всіх етапів очищення, лоток потрібно ретельно прополоскати в чистій воді й він засяє чистотою та свіжістю.

Важливо проводити регулярне очищення лотку та не допускати утворення сильних забруднень.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!