Як номер вашого будинку впливає на ваше життя. Має знати кожен господар

Люди завжди шукають зв’язки між різними аспектами життя. Сюди входить довкілля та числа. Містичні та астрологічні вірування говорять, що номер квартири або будинку впливає на життя. Науково це не доведено, але люди все одно цікавляться подібними переконаннями.

Числа та культури.

Нумерологія – це давня система символічної інтерпретації чисел. Кожне число має певні характеристики та вплив на життя людини. Згідно з цим, номер будинку, також, впливає на характер, долю та здоров’я мешканців.

Психологія.

Номер будинку має, також, психологічний вплив. Безпека, комфорт та прихильність до місця дуже важливі аспекти для загального добробуту. Люди, які проживають в будинках, з певними номерами більш оптимістичні та впевнені в собі.

Символічні значення.

Певні цифри можуть впливати на сприйняття вдома. Деякі культури стверджують, що число 8 символізує багатство та процвітання, бо нагадує нескінченність.

Геомантія та фен-шуй.

Вплив номера будинку на життя людини ґрунтується на гармонії з навколишнім середовищем. Фен-шуй стверджує, що певні номери будинків мають власну енергетику, яка впливає на матеріальне становище, взаємовідносини та здоров’я домочадців. Геомантія говорить, що земельні форми та лінії можуть впливати на якість життя. Номер будинку може стати важливим фактором.

Психосоматика.

Якщо людина вірить в те, що номер будинку впливає на життя — це пов’язується з психосоматикою. Позитивні думки покращують психологічний та фізичний стан, а негативні навпаки, створюють стрес й впливають на здоров’я.

Вплив номера будинку на життя досі не вивчений. Однак, багато хто вірить в астрологію та символічні значення. Це впливає на психологічний та фізичний стан мешканців, бо навколишнє середовище має великий вплив на людське життя.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!