Як нагострити ножиці власноруч. Кілька простих та дієвих способів

Згодом домашні ножиці починають тупитися та переставати різати. Тому, пропонуємо ознайомитися з кількома простими способами, щоб власноруч нагострити цей предмет побуту.

Наждаковим папером.

Наждаковий папір має бути зернистістю 150-200 абразиву. Згорніть папір надвоє, щоб абразивна сторона була ззовні й розпочинайте різати папір ножицями довгими смужками. Зробіть не менше 10-20 розрізів.

Цей спосіб дієвий при не сильно тупих ножиць, а ще його використовують для видалення зарубок та задирок на лезах.

Фольгою алюмінієвою.

Візьміть шматок алюмінієвої фольги, розмір якого має бути 20-25 см та згорніть його в довжину у вигляді товстої смужки. Починайте різати ножицями повною довжиною леза, щоб утворилося багато тонких смуг.

Бруском.

В спеціалізованій крамниці продаються точильні камені чи бруски. За їх допомогою проводять заточку різального інструменту. Бруски мають дві сторони для заточки лез: грубу та дрібнозернисту.Затуплені ножиці спочатку починайте точити грубою стороною бруска, а після дрібною. Для легенького підправлення, точіть ножиці відразу дрібнозернистою стороною. Після роботи брусок намочіть у воді чи намастіть спеціальним мастилом.

Ножиці розкрутіть повністю. Будь-яке лезо по черзі покладіть на брусок внутрішньою стороною та проведіть ним не відриваючи по бруску разів 10-20.

Для загострення різальної частини леза, покладіть різальну грань на брусок та проведіть не поспішаючи по ньому до себе.

Скляною банкою.

Розкрийте на всю ширину ножиці й ковзаючи по стінках банки ріжте її. Продовжуйте так, поки не загостряться леза як вам потрібно.Швейною шпилькою.

Шпилька швейна використовується так як скляна банка. Її потрібно різати ножицями по різальним сторонам. Ріжте її до тих пір, поки ножиці стануть гострі та гладенькі.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!