Врожай буде такий, що не будете знати куди дівати стільки моркви. А все завдяки цій підживі

Щоб отримати гарний врожай моркви, не обов’язково купувати дорогі добрива та системи поливу. В моркві міститься багато корисних мікроелементів та вітамін А. Насіння коренеплоду висівають в ґрунт одразу після обробки ділянки. Частіше за все це відбувається в кінці березня або на початку квітня. Деякі дачники займаються посівом моркви влітку, використовуючи ранні або гібридні сорти, які висаджуються не раніше 20 липня. Коли морква починає рости та пробиватися крізь землю, потрібно забезпечити їй підживлення, прополювати міжряддя, видаляти бур’яни та обробляти проти шкідників. Для прискорення розвитку моркви та отримання гарного врожаю, не слід забувати про вологу. Моркву поливають часто, однак невеликими порціями, щоб підтримувати оптимальний рівень вологості в ґрунті. Під час росту, також, змінюється кількість поливів.

Обов’язково, потрібно захистити майбутній врожай від морквяної мухи, молі, дротяника, попелиці та інших шкідників. Щоб їх знищити, потрібно використовувати інсектициди. Проти морквяної мухи підійде Борей, ЖукОФФ, Престо та Аншлаг.

Під час періоду вегетації, підгодівля моркви здійснюється двічі – через місяць після появи сходів та через два місяці після першої підгодівлі. Для першого підживлення використовують 2 склянки попелу, 1 ст. л. нітрофоски, 20 грамів калійної селітри, 15 грамів суперфосфату та 15 грамів сечовини. Складові потрібно розвести у відрі води. Підгодівля вноситься після поливу грядок. Також, для підгодівлі використовують дріжджовий розчин. На 10 літрів теплої води додайте 100 грамів дріжджів та 2 ст. л. цукру. Дайте настоятися протягом 2 годин. Перед застосуванням ретельно перемішайте розчин.

Приготуйте настій кропиви. В кропиві міститься багато корисних мікроелементів, які необхідні моркві. Для приготування добрива знадобиться 14 днів. Потім розчин слід розвести з водою та полити моркву.

Також, морква полюбляє настій з сульфатом калію. Для цього додайте 6-7 грамів препарату на відро води. Завдяки такому підживленню морква буде краще рости та матиме солодкий смак.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!