Виведення курчат в інкубаторі в домашніх умовах. Покрокова інструкція

У наш час дуже гарним способом вивести потомство курчат, це застосування інкубатору. Розповімо вам, як правильно це робити, щоб вивести курчат.

Як закладати яйця в інкубатор?

  • Яйця обирайте свіжі, яким не більше 3 днів.
  • Покладіть їх у приміщенні, де температура становить +25 градусів.
  • Занесіть інкубатор у приміщення за пару днів до застосування.
  • Якщо закладаєте яйця в інкубатор горизонтально, потім їх повертають на 180 градусів. Якщо вертикально – на 45 градусів.
  • Перед закладкою відсортуйте яйця. Якщо яйця великі, вони довше вилуплюються. Або покладіть спочатку великі яйця, через чотири години додайте середні, та через чотири години маленькі.
  • Закладайте яйця з вечора, їхня температура повинна бути +25 градусів.

Через три тижні вилуплюються курчата після закладки.

У 1 тиждень формуються органи при температурі +38 градусів та вологості 70 відсотків. У цей час потрібно трохи знизити температуру. На 4 день – температура повинна бути 37,5 градусів й вологість 65 відсотків. Не забувайте перевертати яйця, для зручності намалюйте на них позначки. Перевертайте яйця 5 разів на день.

На 2 тижні формуються скелет, дзьоб та кігті. Температура +37,5 та вологість 40 відсотків. Перевертайте яйця тричі на день, через однаковий проміжок часу.

На 3 тижні виростає пух, а на кігтиках з’являється рогівка. Температура +37,5 та вологість 70 відсотків. Вологість можна підвищувати до 80 відсотків, а температуру до +37,2. Перевертайте три рази на добу та не забувайте відкривати кришку інкубатора.

На 20 день яйця перевертати не потрібно. Вони повинні лежати не щільно.

Якщо ви почули писк, це означає, що скоро курчата почнуть проривати плівку та шкарлупу. Коли курчата вилупляться їх переміщають у спеціальний ящик.

Найпоширеніші помилки при користуванні інкубатором.

  • Використання маленьких або великих яєць. У великих яйцях виростають недорозвинені курчата, а у маленьких – слабкі курчата.
  • Використання яєць, яким понад 5 днів.
  • Миття яєць перед закладкою в інкубатор.

Під час зберігання яєць викладайте їх тупим кінцем догори. Через деякий час переверніть їх на 90 градусів.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!