Цибулеве пір’я володіє великою кількістю вітамінів та корисних мікроелементів, яких дуже потребує людський організм. Також, цибуля захищає від вірусних захворювань, хвороботворних бактерій та інших шкідливих мікроорганізмів. Помічено, що найкорисніша цибуля — це червона та фіолетова. Вони зміцнюють судини, капіляри та запобігають появі серцево-судинних хвороб.
Тому, цибуля вважається корисним продуктом, який усуває дефіцит вітамінів, мінералів та інших компонентів, що нормалізують процеси обміну, підвищують імунітет й уповільнюють процес старіння.
Вирощування цибулі в домашніх умовах.
Для цього знадобиться сіянка 2,5-3,5 см або звичайна цибуля. Головне, щоб цибулина була здоровою та без явних пошкоджень, плісняви та гнилі. Добре підійде та цибуля, що почала проростати й має невеликі корінці. Якщо коріння немає, зріжте верхню частину та на 1-2 дні занурте у воду 35-40 градусів. Потім на 1-2 дні замочіть цю цибулю в слабкому розчині бурштинової кислоти. Це допоможе їй швидше пустити корені та листя.
Після замочування, покладіть цибулю у воду так, щоб нижня частина ледь торкалася рідини — це не дасть їй почати гнити.
Щоб підвищити врожайність, можна додати у воду мінеральні добрива перед посадкою.
Також, слід встановити оптимальне освітлення, температуру повітря та води. Температура повітря повинна становити 22-24 градуси тепла, а води — 30-35 градусів тепла. В такому випадку вже через 2-3 тижні з’явиться перший врожай. Прохолодне середовище уповільнить процес росту та врожай з’явиться лише через місяць, але буде міцнішим, соковитішим й темно-зеленим.