Використання активованого вугілля на городі. 5 секретів для щедрого врожаю

Пропонуємо дізнатися про корисні властивості та застосування таблеток активованого вугілля для городніх культур.

Використання активованого вугілля на городі.

Активоване вугілля має багато користі, але його потрібно знати як правильно застосовувати на своїй присадибній ділянці.

5 способів використання активованого вугілля.

Як прискорювач коренеутворення.

Деякі культури можна розмножувати методом живцювання. Метод має один недолік: вони незахищені від інфекційної хвороби та грибка. Однак, цей недолік можна виправити за допомогою активованого вугілля, яке захистить живці від хвороб та прискорить утворення коренів на живцях.

Для цього подрібніть пару таблеток активованого вугілля, які додайте в 0,5 л. води. Поставте туди живці, щоб у них утворилися корені та зміцнився імунітет.

Захист коренів.

При пересадці молодої розсади на грядку, вона знаходиться у стресі. Коренева система легко вражається гниллю та іншими інфекціями. Для їх захисту проведіть наступні дії: покладіть у кожну посадкову ямку по 2 таблетки активованого вугілля, а в подальшому при поливах додавайте до 1 л. поливної води 1 таблетку вугілля.Додавання в ґрунт.

Всім відомі водопоглинаючі властивості активованого вугілля. Додайте його в землю в якій збираєтесь вирощувати розсаду. Для цього додайте в ємність з землею 1-2 таблетки вугілля.

В якості інсектициду.

Мушки дразафіли та мошки є великою проблемою для кімнатних рослин й розсади. Вони швидко розмножуються відкладаючи яйця в землю, а їх личинки шкодять корінню рослин від чого вони гинуть.

Посипте поверхню ґрунту товстим шаром активованого вугілля, яке захистить рослини від шкідників.

Заодно знизиться зайва вологість та кисле середовище землі. Щоб посилити ефект розвісьте біля рослин клейові пастки.

Захист від цвілі.

Від цвілі, яка часто може з’являтися на поверхні землі, де росте розсада допоможе позбавитися активоване вугілля.Поверхню землі вкрийте товстим шаром порошку активованого вугілля, яке добре вбирає зайву вологу та дезінфікує землю.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!