В жодному разі не садіть ці дерева біля свого будинку, щоб уникнути негараздів

Змінити ваше життя та зробити його неможливим, можуть дерева, які ви посадили поруч з будинком. До них відносяться берези, туї, верби, осики, дуби та ялинки.

З давніх часів люди вірять, що лісові духи мешкають на корінні берези, які приносять шкоду. Посаджена береза з оселею поруч, принесе лише смуток та печаль. У родині почнуть часто лунати сварки, а жінки втратять своє жіноче здоров’я. Господар оселі буде жити не довго.

Посаджена верба біля оселі принесе смерть господаря у найближчий рік та принесе самотність. Дерева раніше висаджували, коли народжувалось немовля, але вербу не садили, бо вона приносила смерть.

Символ смерті та скорботи є туя, її висаджують на цвинтарі. Якщо поруч з домівкою росте туя, а їхні гілки звисають на дах – у дім скоро завітає смерть. Постійні сварки лунатимуть вдома, якщо туя заглядає у вікно. Дівчата з родини не вийдуть заміж, якщо поруч росте це дерево. Туя притягує грабіжників.

Осика є енергетичним вампіром. Люди навіть можуть втратити свідомість, якщо доторкнуться до нього або скаржитись на головний біль. З осики не будують домівки та не топлять печі. Таке дерево від будинку потрібно прибрати разом з корінням.Ялинку вважають символом смерті. Самогубців раніше ховали поміж ялинок. Під час похорон дорогу устеляли гілками з ялинки. Якщо власник посадив ялинку й вона виросла вище хазяїна, він – помирає. Господар, де росте ялинка живе самотньо. Це дерево висмоктує позитивну енергетику з людини. Людей окутує неспокій, хвороби та пригнічення. Дітей у таких власників, теж не має.

Посаджений біля домівки дуб, принесе смерть господаря. А ось сильних духом людей дуб любить, а слабких знищує. У дубах живуть померлі душі.

Знайте, які дерева не потрібно садити поруч з домівкою!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!