Ці квіти потрібно сіяти в березні, щоб буйно квітнули до пізньої осені

Щоб квітник радував око до осені, потрібно подбати про нього зараз. Березнева погода дуже мінлива, але займатися посівом квітів саме час, особливо деяких з них.

Вербена.

Це невибаглива в догляді рослина, яка квітне яскравими квітами до настання заморозків. Розсаду починають вирощувати в березні. Перші сходи можна буде побачити вже за 15 днів. На постійне місце її пересаджують в травні. При пересадці потрібно пам’ятати, що вербені потрібен простір, тому сіянці повинні знаходитись на відстані 25-30 см один від одного.

Флокси однорічний.

Розсаду вирощують в березні. Квітка полюбляє світло й сходи з’являються за 5-8 днів. На постійне місце рослину пересаджують в квітні або травня, коли ґрунт добре прогріється. Квіти на флоксах почнуть з’являтися з червня та будуть аж до заморозків.

Аліссум однорічний.

Ця рослина, наче килим, має медовий аромат та ніжні квіти. Розсаду вирощують з середини березня. Перші сходи можна буде побачити за 10-12 днів. У відкритий ґрунт рослину переміщують наприкінці травня.

Левиний зів.

Насіння цієї рослини закладають одразу в ґрунт, коли він добре прогріється. Однак, під час березневої посадки краще посіяти його на розсаду. Змішайте насіння з піском, присипте землею та полийте. За 10 днів з’являться перші сходи. На постійне місце його пересаджують через 1,5-2 місяці. Квітне рослина з червня по листопад.

Клеома.

Ця квітка може квітнути до заморозків. В березні можна сіяти насіння на розсаду, а пересадкою займатися з середини травня. Клеома, також, полюбляє простір, тому висаджуйте розсаду на відстані 50 см.

Петунія.

Її вирощують в горщиках та прикрашають терасу. Насіння потрібно сіяти поверхнево, через 1-2 тижні зійдуть сходи. У відкритий ґрунт рослину висаджують, коли вже не буде заморозків на відстані 30-35 см.

Лаванда.

Лаванда, також, підходить для посіву в березні. За два тижні зійдуть перші сходи. А пересадкою в ґрунт можна буде займатися, коли встановиться тепла погода без заморозків. Лаванді потрібне сонце. Вона здатна відлякувати комах та шкідників, через що її краще вирощувати під вікнами в кухню або вітальню. Рослина буде радувати квітами до жовтня.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!