Три головні причини чому виє собака. Це не просто так

Собаки частіше за все виють, якщо сумують або погано почуваються. Однак, за повір’ям, виття може передбачати біду.

Природне виття.

Собаки беруть своє походження від вовків. Виють вони з будь-яких причин. Наприклад, собака може сумувати та закликає до гри. Або намагається повідомити, що пора вийти на прогулянку, щоб задовольнити потреби. Також, виття може свідчити про те, що собака голодний або хоче пити. Нестерилізований пес виє через активність гормонів, якщо поряд знаходиться особина протилежної статі. Своїм виттям улюбленець може сигналізувати про хворобу та біль. Іноді собаки спілкуються між собою таким звуком.

Прикмети.

Собаки можуть вити через пожежу, яка тільки починається або палає поряд з будинком. Також, вони можуть попереджати про землетрус або інші неприємні природні явища. Якщо неподалік померла людина, собака також почне вити.

Собаки мають тонкі почуття та можуть відчувати наближення небезпеки. Також, вони мають здатність розпізнавати деякі хвороби, що тільки починаються, бо у людини в цей момент змінюється запах, який відчути можуть лише тварини. Через це собака почувається тривожно та починає вити.

Містика.

Іноді собаки можуть вити за день до пограбування, смерті господаря через ДТП, нещасний випадок та насильство. Вважається, що собаки відчувають тонкі матерії, які не сприймають люди. Також, виттям собаки попереджають про смерть людини, яка знаходиться неподалік. У собак тонкий нюх, тому вони здатні відчути фізіологічні зміни.

Господар почув виття собаки — до втрат та матеріальних труднощів. Дівчина чує гавкіт — до швидкого заміжжя. Собака виє в бік оселі — до пограбування. Якщо гавкають всі собаки в дворі — до різкого похолодання, повені, штормового вітру. Пес довго виє — до втрат.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!