Три головні причини, чому кішка лягає спати з господарем. Це не просто так

Якщо кішка спить поряд з господарем, це виглядає мило, але не завжди зручно. Кішка може брикатися, переміщатися, завалюватися на груди та махати хвостом перед носом. Людина, також, може крутитися, штовхатися й вихованець падає на підлогу. Такий сон не ефективний та виспатися не вдасться. Кішки йдуть спати до своїх господарів з різних причин.

Тепло.

В холодну пору року коли відчувають негоду за вікном. Тоді вихованці намагаються знайти тепле та затишне місце. Поряд з господарем кішка почувається спокійно. Якщо вихованців декілька, вони гуртуються та сплять разом.

Захист.

Деякі коти досить часто чогось бояться. Собаки можуть гавкати та скиглити, злякавшись пакету, а коти не розуміють робота-пилососа. Вони починають шипіти, гудіти, нападати та битися, але при цьому вони переживають. Тому, приходять до людини, щоб відчути безпеку.

Любов та вдячність.

Коти не люблять бути на самоті. Зазвичай вони більш прихильні до однієї людини з родини, відчуваючи до неї особливі почуття. Таким чином вони проявляють свою любов. Йдучи спати до своєї коханої людини, вони проявляють найтепліші почуття. Незручності можуть бути через спеку, незручну пару та недуг. Незручно спати з котом на грудях, якщо за вікном спека. Однак, після спільного сну, коти та господарі почуваються впевнено, бо все в порядку.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!