Свята Хрещенська вода. Як правильно її використовувати, щоб отримати захист від усього злого

Люди здавна вірили у велику силу свяченої води. Вона допомагає вилікуватися від захворювань та може позбавити людину від негативних емоцій.

19 січня в храмах або відкритих водоймах, за допомогою хреста та молитви, священнослужителі освячують воду. Всі бажаючі можуть набрати цієї води, але думки при цьому мають бути чистими та ясними. Також, обов’язково потрібно прочитати молитву подяки, відвідати церкву та покаятися у власних гріхах.

Після того, як принесли свячену воду в дім, спочатку дайте відпити по три ковтки кожному члену родини. Після змочіть пензлик або гілку верби та окропіть нею кожну кімнату, читаючи молитву про захист.

З запаленою свічкою пройдіться по всіх кутах кожної кімнати, щоб захистити будинок від всіх негараздів та негативної енергетики.Щоб захистити оселю від невдач, зробіть амулет захисту, за допомогою свяченої води, але жодній людині його не показуйте. Налийте у широку ємність невелику кількість води та покладіть туди амулет, він може бути у вигляді будь-якої речі, яка приносить успіх. Із запаленою свічкою помоліться й попрохайте, щоб невдачі, спокуси та вади обходили стороною. Потім слід дістати амулет, загорнути в чисту серветку та сховати під подушкою на всю ніч. Після ритуалу постійно носіть його з собою.

Свячена вода допомагає хворим полегшити самопочуття. А вмиваючись нею щодня, можна поліпшити свій фізичний та психічний стан.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!