Сорока біля дому: що означає ця прикмета залежно від поведінки птиці

Багато прикмет існує про сороку. Є погані, а є гарні. Взагалі цей птах дуже розумний та здібний. Прикмети складають за її поведінкою та за тим, де та у який момент вони з’являються.

 1. Якщо птах сів на вікно – слід чекати новин.
 • Якщо птах сів на вікно до хворої людини – вона швидко одужає.
 • Якщо птах сів та полетів, скоро станеться пожежа або крадіжка, тому будьте обережними.
 1. Якщо птах стрекоче та бігає по підвіконню:
 • Новини будуть гарними, якщо сорока радісна та збуджена, то вас чекатиме радісна звістка від родичів або вони самі завітають до вас.
 • Вас чекає весілля або поповнення, якщо птаха радісно кричить та бігає.
 • Про вас будуть пліткувати, якщо сорока метушиться та скрекоче тихо.
 1. Якщо птах заглядає та стукає у вікно, це свідчить про погані звістки – смерть або хворобу. Якщо птах стукає у вікно – чекайте гарних новин. Якщо сорока заглядає з цікавістю – у родині будуть великі витрати.
 2. Якщо сорока пролітаючи врізалась у вікно та померла – вона забере чиєсь життя. А якщо полетіла далі – вона попереджає вас про нещасний випадок.
 3. Якщо сорока літає над оселею та кричить – вона сповіщає про нещастя – нещасний випадок, смерть, повінь або пожежа. Про такі наслідки сповіщає пташка, яка сидить на дереві, яке росте поруч з вашою оселею. У давнину жінкам при надії заборонялось виходити на вулицю.
 4. Якщо сорока гуляє у дворі будинку та не боїться людей – чекайте витрат та невдачу. Проганяючи пташку ви можете зазнати більших втрат. Якщо пташка гуляє та стрекоче, чекайте звістку від далеких родичів чи друзів.
 5. Якщо пташка залетіла у будинок. Є два варіанти розвитку подій – позитив та удача, а інший навпаки, слід чекати чогось страшного.
Кидаючи у пташку каміння ви накликаєте на себе біду. Якщо замахнутись на пташку, можна отримати травму.

Зняти негатив від пташки, можна знявши шапку, вклонитися та перехреститися.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!