Малина дуже смачна та корисна. З неї роблять різні смаколики. Малина гарно впливає на роботу серця та мозку. Також, її вживають для профілактики хвороб нирок та підвищеного тиску.
Підживлювати малину слід постійно, щоб отримати гарний врожай. Починайте вносити добрива навесні, іноді влітку та восени. Підживлення проводиться не лише перед цвітінням малини, а й під час нього та в період плодоношення.
Якщо листя на кущах росте дрібним, світло-зеленим або жовтуватим, потрібно внести азот. Зазвичай це добриво застосовують навесні, щоб кущі нарощували зелену масу. Якщо листя дрібне та буре по краях, вносять калій, інакше кущі не переживуть зиму. Калійні добрива покращують розвиток рослин, підвищують стійкість до стресів та холодів.
Якщо пагони тонкі та тендітні, а листя червоного кольору та відмирає, малина потребує фосфору. Він надає кущами енергії, покращує розвиток коренів та підвищує кількість врожаю.
При внесенні азотних добрив у великих кількостях, рослина може загинути. Якщо внести азот восени, пагони будуть краще рости, але ягоди рости не будуть.
Калійні добрива, також, слід вносити обережно. При надлишку калію наслідки можуть бути негативними. Перед застосуванням перевірте добриво на вміст хлору, бо малина дуже плавно реагує на цю речовину та починає гнити.