Синоптики розповіли, якої погоди слід чекати у березні, та коли прийде справжня весна

Синоптики прогнозують, що вже у березні 2023 року українці відчують потепління. Погода буде доволі теплою, але й короткочасне похолодання теж буде, коли на територію України буде заходити холодний атмосферний фронт. До речі, опадів у березні практично не буде.

В цьому році весна прийде рано й розпочнеться вона з температури +8 градусів вдень. На заході температура повітря вдень сягатиме до +13 градусів, а на решті території буде від +9 до +11 градусів. Вночі температура буде нижчою, може навіть опуститися до -1 градуса.

Значне потепління у першому місяці весни варто очікувати у другій половині місяця. До кінця березня температура триматиметься на рівні +16 градусів, а більшість днів будуть похмурими, проте похолодання не очікується.

Синоптики Укргідрометцентру, також, прогнозують ранню та теплу весну. Вони зазначають, що цьогорічна весна може бути теплішою на 1-2 градуси, ніж зазвичай.

А от синоптики Gismeteo дають більш стриманий прогноз погоди на березень. Вони прогнозують, що в середині місяця варто чекати на похолодання, аж до морозів. А на початку місяця та вкінці, температура повітря коливатиметься від +8 до +11 градусів тепла на Заході й Півдні України. На решті території середня температура буде сягати +7 градусів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!