Швидкий спосіб позбутися від мух на довгий час. Ще довго ви їх не будити бачити у себе в дома

Іноді в оселі з’являється велика кількість мух, але цьому є своє пояснення. Потрібно лише усунути причину їх появи. Проте, якщо вона невідома, тоді на допомогу прийдуть народні засоби.

Мухи завдають шкоди людям та їх здоров’ю. Вони являються носіями різних хвороб та сідаючи на продукти харчування, заражають їх. В наші дні мухи переносять холеру, дизентерію, кон’юнктивіт, тиф, туберкульоз, а також, заражають продукти паразитами.

В магазинах можна придбати хімічні засоби для боротьби з мухами. Однак, не всі з них є безпечними для людини. Тому, можна скористатися рослинами, які відженуть цих набридливих комах від оселі.

За допомогою ароматних ефірних олій.

М’ятний, перцевий, лавандовий, евкаліптовий та лимонний аромати не подобаються мухам. Для поширення аромату, можна скористатися аромалампою. Потрібно крапнути трохи олії та запалити свічку.

За допомогою горілки.

Налийте горілку в пульверизатор та обприскайте оселю. Трохи буде пахнути спиртом, але загрози для здоров’я це не становить. А ось мухам цей аромат точно не сподобається. Перед роботою на скотарні, обітріть тіло горілкою, тоді мухи прилипати не будуть.За допомогою гвоздики.

Посадіть на своєму подвір’ї гвоздику, а потім можете відривати з неї квітки та розташовувати по оселі в вазах або сушити. Також, можна придбати олію гвоздики або суцвіття, щоб додавати в їжу.

За допомогою харчової пастки.

Для цього знадобиться порожня банка. В неї потрібно налити молоко або воду з варенням, медом чи цукром.

До того ж, мухам не подобаються деякі трави. На подвір’ї приватного будинку та під вікнами, можна висадити клумби з геранню, базиліком, лавандою, перцевою м’ятою й пижмом, мухи поряд з цими рослинами не водяться. Сухоцвіти цих трав можна розташувати поряд з обіднім столом й аромат віджене мух.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!