Щоб забути про конденсат на вікнах, візьміть собі на замітку ці три дієві способи

Якщо вікна недостатньо утеплені, може з’явитися конденсат. Це найпопулярніша проблема взимку. Через конденсат може з’явитися пліснява на віконній рамі та навколо неї. Однак, існують методи, завдяки яким можна запобігти утворенню конденсату.

Вологість.

Основною причиною появи конденсату є вологість повітря в приміщенні. В зимовий період повітря сухіше, бо працюють опалювальні прилади. Якраз через це на вікнах може з’являтися конденсат. Щоб знизити рівень вологості в оселі, дотримуйтесь деяких порад.

Зволожувач повітря.

Поставте в приміщенні зволожувач повітря, щоб рівень вологості знаходився в межах 30-50%.

Вентиляція.

Потрібно регулярно провітрювати приміщення, щоб зменшити рівень вологості. При сушці білизни вдома підвищується вологість. Краще вивішуйте її на вулицю або в місці, що добре вентилюється.

Утеплення вікон.

Потрібно покращити теплоізоляцію. Можна використовувати ущільнювач або спеціальну плівку для вікон. Це зменшить втрату тепла та запобігатиме появі конденсату. Також, можна повісити тепловідбивні штори або жалюзі — це допоможе утримати тепло всередині. Таким чином конденсату на вікнах не буде.

Вентилятор.

Поставте вентилятори, що будуть рівномірно розподіляти тепло по всьому приміщенню.

Меблі.

Не можна ставити меблі дуже близько до вікон. Інакше повітря не зможе нормально циркулювати.

Температура.

Слід підтримувати температурний режим на оптимальному рівні, щоб різниця між внутрішньою та зовнішньою температурою була меншою.

Дотримуючись цих порад, можна позбутися конденсату, зменшити витрату тепла та почуватися комфортно в приміщенні.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!