Щоб виростити великі та солодкі кавуни на своєму городі, скористайтеся цими дієвими порадами

Для того, щоб виростити смачні та соковиті кавуни, потрібно скористатись цими порадами. Завдяки цим підказкам у вас все неодмінно вийде та ви пригостите свою родину смачними ягодами.

  1. Потрібно вчасно посіяти кавун. Температура вдень повинна складати + 15, а нічна + 7. Вже можна у квітні висадити насіння.
  2. Перед тим, як висаджувати насіння, потрібно підготувати землю. За пару тижнів до посадки або восени, перекопайте землю та внесіть органіку – перегній або компост. Розраховуйте 6 кг. на 1 м2. Не забудьте про мінеральне підживлення – суперфосфат та сульфат калію. Якщо ви будете готувати грядку весною, достатньо внести 30 гр. нітроамофоски на 1 м2. Якщо земля глиниста – додайте 10 л. піску на 1 м2. Після підготовки накрийте землю поліетиленом.
  3. Насіння спочатку переберіть та викиньте погані, ушкоджені та запліснявілі насінини. У склянку налийте гарячу воду та занурте насіння на три години. Воду протягом цього часу потрібно змінювати, щоб температура не падала. Можна замочити насіння у стимуляторах росту. Знезаразьте насіння, на пів години занурте його у 0,05% розчин хлоргексидину або Фітоспорині. Потім промийте насіння водою. Можна проростити насіння. Викладіть насіння на марлю, обприскайте теплою водою та помістіть у пакет з плівки. Залишіть насіння пророщуватись у теплому місці. Як тільки ви помітите, що насіння проклюнулось – висаджуйте. Серветка повинна бути мокрою завжди та не пересихати. Кавуни проростають через тиждень.
  4. Настав час посадки. Розпушіть землю, зробіть ямки глибиною 4 см., відступайте по 100 см. між ними. Між рядами відстань повинна складати 200 см. у ямку кладіть одну насінину, пророщені кладіть по дві. Після засипте насіння ґрунтом. Зволожте грядки теплою водою. За необхідності додайте ще землі. Накрийте грядки плівкою, щоб утворити парниковий ефект.

Все, бажаємо гарного врожаю!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!